20 Kasım 2015 Cuma

Gratis 300. Mağaza İndirimi AlışverişimGratis 300. mağazasının açılışını iki gün sürecek indirimlerle kutluyor. İndirim bugün başladı ve 21 kasımda da geçerli olacak. İndirim oranı %40 ve gratis kart sahiplerine de ekstra %10 indirimi kapsıyor. Mağazada görebileceğiniz her üründe indirim vardı ancak bir iki görevliden duyduğuma göre mevcut stokların tüketilmesi yöntemi izlenmişti ve indirimsizken bile bulamadığımız özellikle makyaj malzemelerini Adana'da 3-4 ayrı şubeye giden arkadaşlarımdan hiçbiri bulamadı. Benim için tamamına yakını kişisel bakım ürünlerinden oluşan ve market alışverisi kategorisine girecek ürünlerden oluştu. Stokçu kanı ne de olsa damarlarımızda dolaşıyordu! Yine de abartmadan, kararında bir alışveriş olduğunu gönüş rahatlığıyla söyleyebilirim.
Fotoğrafta gördükleriniz kişisel bakım kategorisindekiler. 
1.Kokusuna bayıldığım ve gerçekten kokuyla karışık bir hava yaratmayan, kokuyu gerçekten maskeleyen Febreze sprey. Hem tekstil ürünlerinde, çamaşırlarda hem de oda spreyi olarak kullanılabiliyor. 
2.Nivea invisble deodorant belki sonuna kadar kullanabildiğim ürünler arasında 1. sıradadır. Sarı leke veya beyaz leke yapmıyor. Pudralı değil. Performansı çok iyi. Tüm deolar içinde fiyatı yüksek olsa da fazla macera aramamayı öğrendim bu konuda.  
3.Palmolive aroma therapy el sabunu. Kokusu beni her zaman çok mutlu bir moda sokar. Duş jeli de özellikle bayıldığım bir duş jelidir ama evde baya fazla duş jeli olduğundan onlar bitmeden stok olayına devam etmeme kararı aldığım için hemen arkamı döndüm. Bu sabunun büyük şişesi olsaydı birkaç tane ondan alırdım ama neden bilmem hiç büyük boy sıvı sabun yoktu. Activexx de dahil... 4.Günlük pedler
5.Benri pamuklu çubuk. Bunun aynısından bi kutu şu an bitmek üzere. Değişik oluşuna aldanıp watsonsun siyah renkli pamuklu çubuklarından almıştım ama o çubuk kısmı da pamuklu kısmı da o kadar sert ki, ancak makyaj için kullanabileceğim. Her ne kadar doktorlar kulağı çubuklu temizlememek gerektiğini söyleseler de ben vazgeçemiyorum ve çubuksuz temizlik yapmadan rahatsızlık hissinden kurtulamıyorum. 
6. Listerine Advanced White ağız çalkalama suyu. Daha önce Seçil'in tavsiyesiyle küçük boyunu almıştım bu sefer son kalan büyük boy benim oldu! 
7. Batiste kuru şampuan. Bu markanın kuru şampuanını ilk defa deneyeceğim için kuru şampuan masterı evdekimadamımdan bol destek aldık seçim yaparken. Tuba'nın blogu için evdekimadam
8. Garnier gül özlü makyaj temizleme sütü. Sütler gözüme kaçıp flu görmeme neden olsa da son zamanlarda la roche posayin toloraine sütü sütleri yeniden sevmemi sağladı e o zaman bir de bunu deneyeyim dedim. Nem vaad eden her ürünü denemek boynumun borcu!
9.Splat diş macunu. İlk çıktığı dönemden bu yana colgate optic white dan başka diş macunu kullanmadım. Bunları da o kadar çok görüyorum ki e bir deneyelim dedik. Güvendiğim arkadaşlarım da tavsiye ettiği için populer-balon ürün olmadığını düşünerek iki farklı çeşidini aldım. Blackwoodu Aslı'nın tavsiyesiyle, white plusu ise hamaratablamızın önerisiyle aldım. Umarım memnun kalırı. Çeşit çok olunca karar vermek o kadar zor oldu ki. Hamaratkalemin diğer tavsiyesi olan altınlı ve benim gözümde kalan çilekliyi bunlardan memnun kalırsam alcam. 
10. Tüy toplayan bu ruloları asırlardır kullanmaktayım. Markası önemli değil hepsi benzer görev görüyor. Siyah kıyafetlerimde bir şeyler bulunmasından nefret ettiğimden kurtarıcıydı bunlar. Şimdi evde kedi de olunca tam olmazsa olmaz oldu. Hemen bir tane daha attım sepete. 
11. Favori sakızlarımdan da birer tane attım çikolata almamak için zor tuttum kendimi! 
12. Arka tarafta iki adet içecek var onları evet ambalajını sevdiğim için aldım deneyeceğim. Ambalajları daha yakın ve ayrıntılı bir paylaşımı hakediyor :d


Bunlar da kozmetik kısmı. 
1.Eklips dudak/ruj fırçası
2. Eklips far fırçası
3. Dirty works smokey eye brush
4. Essence lash princess mascara
5. Essence lip pencil- Soft berry
6. Essence long lasting eyepencil- hot chocolate
7. Wetn Wild Rose Bud Lipstick
8. Wetn Wild Cherry Bomb Lipstick
9. Golden Rose Velvette matte lipstick- 23 numara 

Yazın ilk defa karşılaştığım Gagoz marka gazozun şişesine benzettim. BElki aynı firmanın mahsülüdür! Oldukça eğlenceli geldi ambalajlar. 

Son olarak tavsiyede bulunacak olursam markaların çoğu özel günlerde bu oranlarda indirime giriyor. Muhtemelen hafta içi öğretmenler günü için de bir indirim yapılacaktır. Her zaman %40 indirime girmeyen essence, pastel, golden rose gibi markaları tercih edebilirsiniz.Bol alışverişler. Fiyatları merak ederseniz sorularınıza cevap veririm. 

2 yorum:

  1. Güzel tercihler yapmışsın; keyfine sağlık! :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Sizinkileri de merakla bekliyorduk ama :D

      Sil